Aktualności

Analiza dotycząca funkcjonowania podmiotów przygotowujących się do pełnienia roli instytucji certyfikującej w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji

Zgromadzona wiedza zostanie wykorzystana do oceny stopnia gotowości badanego podmiotu do pełnienia więcej

Blog

Polska firma rozdzieli granty norweskie

Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli poinformowało, że Operatorem Globalnego Funduszu Współ więcej

PL/ EN

Zarząd

dr Mateusz Halicki

Prezes Zarządu ECORYS Polska

Mateusz Halicki z doświadczeniem zdobytym w spółkach międzynarodowych, sektorze pozarządowym i publicznym rozpoczął pracę w ECORYS Polska w 2007 roku w dziale wdrażania projektów unijnych. Z sukcesem wdrożył i zrealizował wiele ogólnopolskich projektów. Mając świadomość wymogów współczesnego rynku i konieczności współpracy, rozpoczął i kontynuuje proces konsolidacji sektora medialno-kreatywnego, w celu podniesienia jego konkurencyjności i wzmocnienia rozwoju. W tym celu zainicjował pierwszy w Polsce klaster medialno-kreatywny Creative Communication Cluster i kieruje jego pracami.

W latach 2013-2014 jako wiceprezes ECORYS Polska odpowiadał ze realizację projektów krajowych, jednego z filarów działalności firmy i głównego wyznacznika strategicznego kierunku rozwoju. Wraz z pozostałymi członkami ówczesnego zarządu przeprowadził proces reorganizacji spółki, który zapewnił lepsze dostosowanie do potrzeb klienta publicznego, w kontekście zmian w praktyce organizacji zamówień publicznych i rozwoju mechanizmów programów unijnych.

Mateusz Halicki ma tytuł doktora nauk ekonomicznych.

Izabela Barczyk-Olszewska

Wiceprezes Zarządu ECORYS Polska

Izabela Barczyk-Olszewska, rozpoczęła swoją karierę zawodową jako analityk w międzynarodowej spółce paliwowej, by później przejść do sektora publicznego i pracy w księgowości w jednej z agencji nadzorujących wdrażanie programów unijnych. Niedługo potem objęła stanowisko naczelnika departamentu, gdzie odpowiadała za realizację programów unijnych w sektorze rolnym i sektorze przetwórstwa spożywczego.

Z firmą ECORYS Polska związana jest od 2007 roku. Od samego początku odpowiada za całość zagadnień związanych z księgowością i finansami spółki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji przedsięwzięć krajowych i międzynarodowych skutecznie zapewnia finansową realizację projektów ze środków zewnętrznych, w tym wieloletnich programów opartych na regrantingu do podmiotów trzecich.

Izabela Barczyk-Olszewska ukończyła ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ponadto uczęszczała na studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej.