Aktualności

EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment: the announcement of the shortlist postponed

Due to the prolonged time of selection process for submitted applications to the EEA and Norway Gran więcej

Blog

Polska firma rozdzieli granty norweskie

Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli poinformowało, że Operatorem Globalnego Funduszu Współ więcej

PL/ EN

Zarząd

dr Mateusz Halicki

Prezes Zarządu ECORYS Polska

Mateusz Halicki z doświadczeniem zdobytym w spółkach międzynarodowych, sektorze pozarządowym i publicznym rozpoczął pracę w ECORYS Polska w 2007 roku w dziale wdrażania projektów unijnych. Z sukcesem wdrożył i zrealizował wiele ogólnopolskich projektów. Mając świadomość wymogów współczesnego rynku i konieczności współpracy, rozpoczął i kontynuuje proces konsolidacji sektora medialno-kreatywnego, w celu podniesienia jego konkurencyjności i wzmocnienia rozwoju. W tym celu zainicjował pierwszy w Polsce klaster medialno-kreatywny Creative Communication Cluster i kieruje jego pracami.

W latach 2013-2014 jako wiceprezes ECORYS Polska odpowiadał ze realizację projektów krajowych, jednego z filarów działalności firmy i głównego wyznacznika strategicznego kierunku rozwoju. Wraz z pozostałymi członkami ówczesnego zarządu przeprowadził proces reorganizacji spółki, który zapewnił lepsze dostosowanie do potrzeb klienta publicznego, w kontekście zmian w praktyce organizacji zamówień publicznych i rozwoju mechanizmów programów unijnych.

Mateusz Halicki ma tytuł doktora nauk ekonomicznych.

Izabela Barczyk-Olszewska

Wiceprezes Zarządu ECORYS Polska

Izabela Barczyk-Olszewska, rozpoczęła swoją karierę zawodową jako analityk w międzynarodowej spółce paliwowej, by później przejść do sektora publicznego i pracy w księgowości w jednej z agencji nadzorujących wdrażanie programów unijnych. Niedługo potem objęła stanowisko naczelnika departamentu, gdzie odpowiadała za realizację programów unijnych w sektorze rolnym i sektorze przetwórstwa spożywczego.

Z firmą ECORYS Polska związana jest od 2007 roku. Od samego początku odpowiada za całość zagadnień związanych z księgowością i finansami spółki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji przedsięwzięć krajowych i międzynarodowych skutecznie zapewnia finansową realizację projektów ze środków zewnętrznych, w tym wieloletnich programów opartych na regrantingu do podmiotów trzecich.

Izabela Barczyk-Olszewska ukończyła ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ponadto uczęszczała na studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej.